Наша організація сприяє у реалізації
10 кроків успішної інтеграції в Німеччині:
 • Визнання професійної кваліфікації
  Ви не повинні ставити хрест на своїй професії будуючи нове життя в Німеччині.
  Необхідно займатись визнанням вашої професійної кваліфікації для вашого професійного майбутнього.
  https://www.anerkennung-in-deutschland.de/html/uk/index.php
 • Продовжуємо навчання та саморозвиток
  Не важливо чи ви студент та маєте намір продовжити або почати здобуття вищої освіти, чи ви хочете здобути нову спеціальність. Німеччина надає безліч можливостей для навчання та саморозвитку.
 • Ваша соціальна активність
  Допомога в дитячому садку, опіка літніх людей, підтримка людей з інвалідністю або діяльність в галузі охорони природи – ці та інші можливості для соціальної активності людей пропонують такі волонтерські програми, як федеральна добровільна служба (BFD), добровільний соціальний рік (FSJ) та добровільний екологічний рік (FÖJ). Ця діяльність збагачує ваш досвід та дає нові можливості для розвитку.
 • Створення позитивного образу українця
  Демонструйте повагу до культури та традицій Німеччини, місцевих законів та людей навколо вас. Заохочуйте та підтримуйте хороший добробут та гармонію та поділіться своїм позитивним баченням на майбутнє своєї країни. Доведіть, що ви довгий час із задоволенням даруватимете людям навколо вас позитивні враження.
 • Збереження української ідентичності
  Будуючи політику інтеграції, не можна і не потрібно чекати від біженців повного розчинення в новому соціокультурному оточенні, тобто асиміляції. Насправді фактором, який сприяє успішній інтеграції, є можливість вибору культурної ідентичності. ’’Право на ідентичність’’ повинно бути закріплено законодавчо, як, наприклад, це зроблено для національних меншин у Законі України ''Про національні меншини в Україні''.
 • Підтримка України
  Поки іде війна, для нас важливо усіма можливими силами, коштами та ресурсами підтримати Україну.
 • Підтримка один одного
  Підтримка та допомога один одному, формування українського ком’юніті.
 • Вдячність німецькому народові
  Українці вміють дякувати: чому важливо бути вдячними європейським країнам. Останнім часом у соціальних мережах дедалі частіше обговорюється важливість бути вдячними європейським країнам за підтримку і прихисток українців. Водночас поширюється наратив, що українці не вміють бути вдячними та сприймають допомогу Європи за норму. Однак насправді вже в багатьох містах відбулися акції вдячності від українських біженців.
  https://www.salonapysalo.com.ua/ukraintsi-vmiiut-diakuvaty-chomu-vazhlyvo-buty-vdiachnymy-ievropeyskym-krainam-na-prykladi-khody-podiaky-vielen-dank-u-rehensburzi/
  Найбільший прояв поваги та вдячність Німеччині – навчання, сумлінна праця та сплата податків. Розуміння того, що з наданням прав на особу покладаються також і обов’язки.
 • Вдосконалення мови
  Удосконалення знання мови – ключовий чинник успішної інтеграції у німецьке суспільство. Все, що потрібно від вас, – це поринути у вивчення мови та активно практикувати її. Від того, наскільки ретельно ви вивчатимете мову, залежатиме, наскільки успішною буде ваша інтеграція в суспільство. Від вивчення мови залежатимуть і престижніші квитки в життя: робота, навчання, перехід в іншій державі тощо. Якщо ви адекватно розберете мову і вивчите її, ви зможете добре спілкуватися з оточуючими, даючи їм уявлення про себе та свій рівень освіти.
  Вивчаючи мову уважно і з практикою, ви розширюватимете свої межі та відкриватимете для себе більше можливостей.
 • Вивчення німецької культури
  Важливим елементом інтеграції є вивчення богатої німецької культури, історії та традицій. Саме для цього ми проводимо екскурсії та організовуємо подорожі.
ПРО НАС:
"UKRAINER IST DABEI" - громадська організація, що об'єднує понад 400 біженців з України на півдні Німеччині в окрузі Фрайбург, які прагнуть успішно інтегруватися у німецьке суспільство, реалізувати свої професійні навички та творчий потенціал.
Ми сприяємо культурній інтеграції через проведення освітніх та екскурсійних програм, відкриваючи для українців культуру, звичаї та традиції Німеччини. Формуємо ком'юніті для обміну інформації, взаємодопомоги та співпраці між українцями.