Привіт, мене звати Дар’я Манзарук і допомогаю українцям краще зрозуміти німецьку культуру:
 • Інтегруватись у нове суспільство,
 • Знайти друзів серед німців,
 • Зрозуміти німецький менталітет,
 • Відповідати європейським цінностям,
 • Вивчити мову, культуру, історію та традиції німецького народу,
а головне розробити та реалізувати програму «Культурні маршрути», що допоможе українцям швидше та ефективніше інтегруватись у європейське суспільство.
Наша організація в цифрах
Діяльність та проекти нашої організації об'єднує українських біженців та сприяє їх культурній інтеграції в Німеччині.
 • 8 місяців
  З 18 травня, дати нашої першої подорожі, ми активно подорожуємо та досліджуємо південь Баден-Вюртемберга: Штутгарт, Ульм, Фрайбург, Карлсруе, Баден-Баден, Зігмарінген, Фрідріхсхафен, Меерсбург, Тріберг, Шварцвальд, Райхенау, Донауешинген.
 • округу Фрайбург
  Активні члени нашої асоціації проживають у 10 різних містах округу Фрайбург: Фрайбург, Констанц, Філлінген, Радольфцелль, Енген, Тутлінген, Донауешинген, Зінген, Зігмарінген, Фрідінген.
 • 800 користувачів
  У наших соціальних мережах близько 800 українських біженців, які проживають у Баден-Вюртемберзі, 500 з яких активно користуються нашими маршрутами.
 • 20 культурних маршрутів
  Ми організували понад 20 культурно-освітніх поїздок майже по всій південній землі Баден-Вюртемберг.
Про організацію "UA dabei"

Наразі українці, що знайшли прихисток у Німеччині рятуючись від війни Росії проти України проходять інтеграційні курси, вивчають мову та намагаються інтегруватися у німецьке суспільство. Але, на жаль, не всім вдається знайти себе у новій країні, через нереалізовані професійні можливості та навички, складності у вивченні мови, сприйняття нової культури, проблеми самореалізації, побудови кар’єри, продовження освіти та інших аспектів повноцінної інтеграції.

Наша українська організація "UA dabei" сприяє поглибленій інтеграції українських біженців, вивченню історії, відвідуванню музеїв, участь в суспільному житті місцевої громади. Ми інформуємо про події, заходи, виставки, прокладаємо маршрути на громадському транспорті до об’єктів культури, історичних пам’яток та організовуємо спільні подорожі. Наша робота формує українське ком'юніті для обміну інформації, взаємної підтримки та допомоги один одному.

Об’єднуємо українців, які бажають залишитись в Німеччині, навчаються та прагнуть сумлінною працею віддячити Німеччині за надані можливості та допомогу.
Напрямки діяльності та проекти
Культурна інтеграція та освіта
Організація спільних подорожей та екскурсійних програм до закладів історії та культури. Проведення семінарів, тренінгів та лекцій.
Інформувати
Інформування через соціальні мережі та сайт організації про новини, захоти та можливості розвитку українців.
Українське ком'юніті:
Формування української спільноти для обміну інформації, взаємної підтримки та допомоги.
Програма «Культурні маршрути»
Розробка та реалізація програми поглибленої культурної інтеграції українців в Німеччині, усвідомлення європейських цінностей, вивчення культури та традицій німецького народу.
Я біженка, як і мільйони українців по всьому світі, тому я добре розумію, як це важко у новій країні починати все спочатку. Вивчати нову мову, не втратити свою професію, свої мрії та повноцінно інтегруватись у нове суспільство. У процесі інтеграції я знайшла для себе порятунок у вивченні культури нової для себе країни – Німеччини. Я відвідувала музеї, пам’ятки історії та культури, описувала все це у своїх соцмережах. До моїх подорожей почали приєднуватись інші українці, з метою вивчення історії, культури та традицій німецького народу. Наше ком'юніті зростало, нас ставало все більше. Тому ми вирішили зареєструвати громадську організацію, щоб більш ефективно працювати над інтеграцією українців у європейське суспільство.
Дар’я Манзарук
голова організації
ЗМІ про нас
НикВести
українське видання
Голова нашої організації Даря Манзарук розмовіла миколаївському виданню "НикВести" про:

Статтю можна прочитати за посиланням:
https://nikvesti.com/ua/articles/279868
https://nikvesti.com/en/articles/279868
78567 Fridingen an der Donau
Schlossgasse, 22
Phone: +491601131836
Email: ua.dabei@gmail.com