Тури надхнення
Дівчата, якщо ви любите природу, вас цікавить культура та естетика, маєте інтелектуальна та творчу роботу, якщо ви відчуваєте потребу в натхненні. Я запрошую вас у подорож до унікального місця між трьома країнами - Швейцарією, Францією та Німеччиною.

Ми відвідаємо старовинні міста, прогуляємося по гірських тропах, познайомимося з місцевою культурою та традиціями. Ми будемо разом створювати, ділитися своїми історіями та знаходити натхнення в кожній миті.
Я впевнена, що ця подорож стане незабутнім досвідом для всіх нас.

Якщо ви зацікавлені, пишіть мені на електронну адресу [адреса] або телефонуйте на номер [номер]. Я буду рада відповісти на всі ваші запитання.

В чому унікальність моїх турів
Кому буде цікаво та кого шукаю я
Економія та естетика
Комфортний та зручний відпочинок може бути навідь з рюкзаком не за всі гроші світу, навідь у Швейцарії.
Якщо ти знаєш секрети та лайфхаки
Компанія однодумців
Тематика подорожі об'єднує однодумців та дозволяє заощадити.
Безпека та підтримка
Я супроводжуватиму вас підчас подорожі та допоможу вирішити будь які питання
Безпечне дослідження
Свобода для власної цікавості, але надійні поради та підтримка
Хто сказав, що вишуканий відпочинок доступний лише для заможних мандрівників? Привіт, мене звати Дарія Манзарук - я пропоную маршрути, що підходять на різні бюджети, але завжди естетичні та насичені враженнями.

У своїх гайдах я вирішую три основні перешкоди, які можуть стати на шляху до чудової подорожі: бюджет, кампанія та безпека. Мета - забезпечити вам якісне подорожування, незалежно від вашого фінансового стану, типу подорожі чи рівня комфорту.

Я твоя подруга в чудовому місці на перетині трьох країн: Швейцарії, Франції та Німеччини. Запрошую тебе завітати до мене в гості, відкрити для себе неймовірні маршрути та пережити неповторні враження, які не обтяжать твій гаманець. Давай разом організуємо подорож твоєї мрії!

Дар'я Манзарук
авторка маршрутів