АЛКОБАБКА

Бо бабка жене справжню, натуральну самогонку та робить смачні настоянки. Жодних барвників, дві перегонки, вода з природних джерел Актовського каньйону, а також ягоди та трави для настаювання з нашого села. Настоянка за старовинними рецептами, що використовувала ще моя бабуся.
Рецепт Бабиної настоянки:
• основа настоянки: цукор, дріжджі та вода;
• очищення браги бентонітом;
• очищення спирту вугіллям;
• дві перегонки - відбираємо голови і хвости;
• залишаємо 40 градусів
• місяць настоювання на натуральних фруктах
ТРЕВЕЛБабка
Наша туристична бабка вже багато років займається популяризацією сільської культури та зеленого туризму: знімає відео, проводить лекції, майстер класи, приймає у своїй хаті туристів, виступає за легалізацію самогоноваріння та збирає унікальні рецепти настоянок.
В чому сила села?!
З давніх-давен в одному маленькому українському селі Актове продовжується боротьба з державною монополією на виготовлення високоградусного алкоголю. Туристична бабка очолила цю боротьбу та агітує населення за легалізацію самогоноваріння, щоб дати людям альтернативу той гидоті що продають в супермаркетах.
Бабка взимку без туристів
Зима в Актовському каньйоні. Нарешті, наша бабка дочекалась, коли туристи поїхали з Актовського каньйону. А чи стала туристична бабка щасливою без них?
Подивіться, що бабка пропонує туристам взимку, чим буде пригощати, як буде розважати, а головне - вона покаже всю красу Актовського каньйону взимку.
САМОГОНОВАРІННЯ
Якщо людина, виключно для власного споживання, виготовляє з продуктів своєї праці міцні алкогольні напої, то це її природнє право, яке не може бути обмежене державою.
Відповідно до діючого законодавства України виготовлення або зберігання без мети збуту самогону чи інших міцних спиртних напоїв домашнього вироблення, виготовлення або зберігання без мети збуту апаратів для їх вироблення тягнуть за собою накладення штрафу від трьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Зазначена норма закріплена у статті 176 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Зазначена стаття з’явилась у КУпАП ще у 1987 році за часів «радянської боротьби з п’янством та алкоголізмом, викоренення самогоноваріння». У 1990 році Так званий «Сухий закон» було офіційно скасовано у зв’язку із повним провалом антиалкогольної кампанії. У свою чергу, заборонна норма щодо самогоноваріння лишилась.

Наша Бабка агітує за скасування статті КУпАП, що забороняє виготовлення або зберігання без мети збуту самогону чи інших міцних спиртних напоїв домашнього вироблення, виготовлення або зберігання без мети збуту апаратів для їх вироблення; статті КУпАП, що передбачає відповідальність за придбання самогону чи інших міцних спиртних напоїв домашнього вироблення, а також виведення виробництва інших слабоалкогольних та алкогольних напоїв в домашніх умовах для власного споживання, крім вин виноградних і плодово-ягідних, напоїв медових, наливок і настоянок, впровадження законодавчого регулювання процедури самогоноваріння, оподаткування такої діяльності та створення норм до матеріально-технічної бази фізичних осіб, що займаються самогоноварінням.

Легалізація самогоноваріння не матиме негативного ефекту, оскільки зазначене явище існує у побуті не зважаючи на обмеження, натомість зробить можливим зменшення негативного впливу зазначеного явища через законодавче закріплення вимог до матеріально-технічної бази осіб, що займаються самогоноварінням, спонукатиме накопичуванню державного бюджету України.